Lekarze Olkusz

lek. dent. Renata Szpringer

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Chodzę do pani doktor od wielu lat. Jedna z niewielu olkuskich lakarzy dostępna 'zawsze' i dopasowująca sie do pacjenta. Zawsze wesoła i usmiechnięta a to u stomatologa sie liczy ( kto z nas lubi wizyty u stomatologa)ja dzięki pani doktor je polubiłem. Polecam wszystkim swoim znajomym i nigdy nie usłyszałem,żeby ktos nie był zadowolony z wizyty

lekarz Ewa Kobielska

Anestezjolog

32-300 Olkusz

Bardzo polecam Panią Doktor Ewę Kobielską, świetne podejcie i wyjaśnienie jak będzie wszystko przeprowadzone. Ból ustąpił, dziękuje! Damian

lekarz Magdalena Kąkol-Osika

Lekarz medycyny ratunkowej

32-300 Olkusz

Świetny fachowiec polecam rzetelny i empatyczny jestem bardzo zadowolny z kontaktu z tym lekarzem ...................................

lekarz Anna Gdula-Dymek

32-300 Olkusz

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.Mam 75 lat i do tej pory nie przydarzyło mi się nic lepszego niż kontakt z Panią Doktor.Uratowala mi życie za co Jej serdecznie dziękuję.Zycze wszystkiego najlepszego.Pozdrawiam.Waldemar

Zbigniew Gonciarczyk

Ortodonta, Stomatolog

Bylicy 1 lok 35
Olkusz

Świetny Pan Doktor! Leczę się u Pana Gonciarczyka już 7 lat i jestem bardzo zadowolona! Moje zęby były w fatalnym stanie- okropnie krzywe, poza tym są szerokie, co wyglądało tragicznie. Niektórzy dentyści mówili mi, że raczej nic nie da się z tym zrobić i moje zęby nigdy nie będą idealnie proste. Trafiłam jednak do doktora Gonciarczyka, który dobrał aparat, zastosował odpowiednie leczenie i co? Zęby są prawie perfekcyjnie proste! Jeżdżę ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Arkadiusz Kaleta

Internista, Kardiolog

Specjalistyczny Gabinet Prywatny
ul. Krakowskie Przedmieście 11/1
32-300 Olkusz

Dr Kaleta to lekarz z powołaniem. Kompetentny, uczciwy, lekarz z ludzką twarzą. Z pacjentem umie się komunikować i cierpliwie, rzeczowo wszystko tłumaczy. Jestem jego pacjentką od dawna i polecam każdemu. Najważniejsze jednak jest to, ze jest skuteczny. Potrafi kompleksowo spojrzeć na pacjenta.

lekarz Renata Gamrat

Internista, Lekarz rodzinny

32-300 Olkusz

Bardzo profesjonalne podejście a jednocześnie każde spotkanie jest w przesympatyczniej atmosferze. Syn od razu złapał kontakt z Panią Asia a zazwyczaj nie jest zbyt ufny do obcych osób. Na prawdę polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Krystyna Wojnarowska-Wąs

Miejsko Gminne Centrum Stomatologii Olkusz
Marcina Bylicy 1
32-300 Olkusz

Od lat leczę się u Pani doktor Krystyna Wojnarowska - Wąs i jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty, z badań, z opieki. Bardzo dziękuję, że mam taką Panią doktor....

lek. dent. Izabela Rup-Mastalerz

ul. Jaśminowa 4
32-300 Olkusz

Świetny lekarz. Wszystkich pacjentów traktuje z wielką uwagą, nie ma leczenia "na szybko". Każda czynność wykonywana przez Panią Doktor jest omawiana, leczenie dokładnie wyjaśniane. Wspaniałe podejście do pacjenta, dla którego wizyta u stomatologa nie koniecznie kojarzy się z przyjemnością. Nigdy się nie czeka w kolejce, świetnie umawiane godziny. Wyjątkowo uprzejma, czystość w gabinecie wręcz wzorcowa. Potrafi doradzić lekarzy, którzy powinni skonsultować bardziej skomplikowane przypadki. Zdecydowanie godna polecenia! Najlepszy stomatolog z ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Małgorzata Pacuń

29 Listopada 3B/4
32-300 Olkusz

Gdyby było po więcej gwiazdek, dałbym więcej w każdej kategorii. Pani doktor przywraca wiarę w ludzi!! Dziękuję!
Opinia dodana przez: Piotr

Tomasz Curyło

32-300 Olkusz

,, doskonały, bylem u Supernak Bobko w Olkuszu i ona nie dala rady usunąć złamanego instrumentu w korzeniu a on bez problemu to zrobił , polecam
Osobiście przekonałam się na własnej skórze, że dobry lekarz wcale nie musi być kimś oderwanym od rzeczywistości, z wygórowanym ego. Pani doktor jest konkretnym specjalistą, udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie. Nie zamierzam zmieniać lekarza.

lekarz Marzena Bigaj

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

bardzo dobry lekarz, poświecą pacjentowi duzo czasu, zleca badania przed wydaniem opinii, analizuje problem z kazdej strony, nie wciska na sile lekow bo jej sie oplaca, ani nie przepisuje antybiotykow bez potrzeby, polecam!!
Opinia dodana przez: messy

lekarz Renata Kasza

Gabinet
ul. Broniewskiego 8A
32-300 Olkusz

Mam do Pani Doktor pełne zaufanie, jest zaangażowania w proces leczenia mnie, nigdy nie bagatelizuje moich najdrobniejszych nawet problemów zdrowotnych, potrafi nie tylko skutecznie leczyć ciało, ale i podreperować zachwianą chorobą psychikę.

lek. med. Zofia Kubok

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Bardzo polecam!!! Wizyta bardzo profesjonalna, kompleksowe rozwiązanie problemu, bardzo miła atmosfera.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Tomasz Nitoń

32-300 Olkusz

Cieszę się że trafiłem do tego lekarza, dobry fachowiec, z mało spotykaną troską podchodzi do pacjentów, polecam
Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Cierpliwy, łagodny, niezwykle uprzejmy, gotowy do pomocy w każdym momencie ale przy tym niezwykle konkretny... na wizycie poświęca pacjentowi bardxo dużo czasu, dokładnie przyglądając się problemowi. Lekarz z powołania traktujący pacjenta jak człowieka a nie kolejnego klienta. Polecam z ręką na sercu.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Beata Barczyk-Pałka

Centrum Opieki Medycznej ESKULAP s.c.
Króla Kazimierza Wielkiego 28
32-300 Olkusz

Do pani doktor ide bez strachu wiem ze sie nie pomyli jest bezbledna odkad nosze okulary lecze sie tylko u niej .Tylko raz zmienilem lekarza i kosztowalo mnie to 500zl bo zle dobrano szkla.
Opinia dodana przez: Ryszard Slezak
Dr Adam Pala to świetny lekarz.Konkretny, rzeczowy, profesjonalista. Trzy miesiące temu miałem operowany kręgosłup lędźwiowy. Po tym czasie mogę napisać tylko, że miałem szczęście trafić na takiego fachowca. Operacja oraz cały okres leczenia sprawiła, że znów jestem sprawny i mogę wrócić do pracy, do życia... Dziękuję i polecam każdemu kto ma problemy z kręgosłupem i potrzebuje profesjonalnego leczenia.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Kamila Węglarz

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepsza specjalistka jaką spotkałam jeszcze lepszy czlowiek. Polecam wszystkim którzy jeszcze do pani dr nie trafili
Opinia dodana przez: Joanna